Przeprowadzki Bochnia

Gladiator to firma przeprowadzkowa z Bochni, oferująca kompleksowe usługi, realizowane na rzecz klientów indywidualnych, przedsiębiorców, a także instytucji publicznych. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w branży, odpowiednim zapleczem technicznym oraz zespołem specjalistów, zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.

Zajmujemy się przeprowadzkami domów, mieszkań czy biur, a także przewozem rzeczy nietypowych i wielkogabarytowych – takich jak pianina, fortepiany, sejfy czy kasy pancerne. Jako jedni z nielicznych posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, obejmujące wartość przewożonego mienia naszych klientów, dzięki czemu masz pewność, że powierzone nam sprzęty i wyposażenie są odpowiednio chronione.

Przeprowadzki Bochnia

Przeprowadzki w Bochni realizujemy kompleksowo, oferując nie tylko transport przedmiotów, ale także ich wyniesienie oraz właściwe zabezpieczenie. Po uzgodnieniu terminu świadczenia usługi, nasza dwuosobowa ekipa pojawi się u was, przygotowując wszystkie przedmioty do przewozu. Zostaną zniesione do samochodu, a po dotarciu do docelowej lokalizacji, wniesiemy je do budynku i ustawimy – zgodnie z preferencjami klienta.

Usługi przeprowadzkowe w Bochni realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi, obejmującymi także względy bezpieczeństwa. Zapewniamy odpowiednie samochody, przystosowane do transportu nawet wielkogabarytowych przedmiotów oraz właściwe zabezpieczenie mebli, sprzętu czy innych elementów wyposażenia, podczas przewozu, pozwalające uniknąć uszkodzenia mienia.

Przeprowadzki Bochnia cennik

Kompleksowe przeprowadzki Bochnia mają cennik zróżnicowany, dostosowywany każdorazowo do indywidualnych wymagań klienta, a także zakresu usługi. Podczas pierwszej rozmowy przygotowujemy bezpłatną wycenę zlecenia, uwzględniając jego zakres, konieczność zapewnienia dodatkowej ekipy pracowników, a także odległość, na jaką mamy przewieźć wyposażenie. Po akceptacji kosztorysu przystępujemy do pracy, w terminie określonym przez klienta.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej usługi przeprowadzkowe w Bochni. W razie pytań, wątpliwości lub aby uzyskać bezpłatna wycenę – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Z nami twój dobytek jest bezpieczny, bo stawiamy na jakość!

Facebook