Przeprowadzki Chrzanów

Jeśli poszukujesz rzetelnego przedsiębiorcy, który pomoże w przeprowadzce w Chrzanowie – skorzystaj z naszej oferty. Gladiator to firma zajmująca się kompleksowymi usługami w zakresie przeprowadzek, zarówno osób prywatnych, jak i firm i instytucji publicznych. Na swoim koncie mamy współpracę z muzeami, biurami, urzędami oraz dziesiątkami klientów indywidualnych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, wieloletnim doświadczeniem oraz zespołem pracowników, którzy pomogą w przeprowadzce.

Jako firma przeprowadzkowa Chrzanów posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które obejmuje również transportowane mienie klientów. Dzięki temu macie pewność, że sprzęt oraz wyposażenie, które nam powierzacie, jest bezpieczne nie tylko podczas przewozu, ale także jego wynoszenia i wnoszenia.

Usługi przeprowadzkowe Chrzanów

Kompleksowe usługi przeprowadzkowe Chrzanów obejmują zarówno transport przedmiotów, jak i ich wyniesienie z budynku oraz wniesienie i ustawienie w miejscu docelowym. To rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz zajmować się logistyką przeprowadzki. To zadanie bierzemy w pełni na siebie, zgodnie z łacińską maksymą non est viri timere sudorem, czyli mężczyźnie nie przystoi bać się ciężkiej pracy.

Dwuosobowa ekipa pracowników zadba o to, aby elementy wyposażenia, meble i sprzęt zostały bezpiecznie wyniesione z budynku i załadowane do samochodu. Pomagamy również w prawidłowym zabezpieczeniu mienia, minimalizując ryzyko jego uszkodzenia podczas transportu. Przewozy wykonujemy do dowolnego miejsca w kraju. Na tym nasza usługa się nie kończy – możecie liczyć na wsparcie pracowników „Gladiator” we wniesieniu wyposażenia do budynku i jego ustawieniu.

Przeprowadzki Chrzanów cennik

Realizowane przez nas przeprowadzki w Chrzanowie mają zróżnicowany cennik, który zależny jest od kliku elementów. Pierwszym z nich jest zakres usługi, a także rodzaj i wielkość sprzętu, który ma zostać przetransportowany. Kolejnym aspektem jest konieczność zaangażowania dodatkowych pracowników oraz odległość, na jaką mamy przewieźć wasze mienie. Już na początku współpracy przygotujemy bezpłatną szczegółową wycenę przeprowadzki, uwzględniającą indywidualne warunki realizacji zamówienia.

Zapraszamy do współpracy. W razie pytań lub wątpliwości wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z naszymi pracownikami, aby poznać szczegóły oferty oraz uzgodnić zakres współpracy i termin realizacji usługi. Rozliczeń z klientami dokonujemy na podstawie wystawionej faktury VAT.

Facebook