Przeprowadzki Kraków

Non est viri timere sudorem, czyli mężczyźnie nie przystoi bać się ciężkiej pracy to maksyma, którą kierujemy się od początku działalności naszej firmy, organizując przeprowadzki w Krakowie. Zajmujemy się usługami kompleksowymi, obsługując nie tylko klientów indywidualnych, ale także biura, muzea, magazyny czy instytucje publiczne. Wyróżnia nas najwyższa jakość świadczonych usług, potwierdzona owocną współpracą z wieloma kontrahentami.

Dysponujemy profesjonalnym taborem samochodów przystosowanych do transportu mebli, a także przedmiotów ciężkich i nietypowych, takich jak sejfy, kasy pancerne czy instrumenty muzyczne, w szczególności pianina i fortepiany. Klienci, współpracując z nami, zyskują nie tylko rzetelnego partnera biznesowego, ale także bezpieczeństwo realizowanej usługi. Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy polisę od odpowiedzialności cywilnej, której zakres obejmuje także transportowane mienie klientów.

Transport mebli Kraków

W ramach usług przeprowadzkowych wykonujemy transport mebli w Krakowie, niezależnie od miejsca, do którego mają zostać dostarczone. Zajmujemy się nie tylko ich przewozem, ale także odpowiednim zabezpieczeniem. Nasi pracownicy dbają o to, aby mienie klientów było właściwie chronione zarówno podczas wynoszenia i wnoszenia oraz podczas transportu.

Nasza firma przeprowadzkowa w Krakowie świadczy usługi kompleksowe. Oznacza to, że nie musicie samodzielnie wynosić ani wnosić mebli, sprzętów czy pozostałego wyposażenia. Dwuosobowa ekipa „Gladiator” zapewnia bezpieczne zniesienie oraz wyniesienie wszystkich przedmiotów, a także ich ustawienie w dowolnym układzie, w miejscu docelowym. Jeśli zlecenie wymaga zaangażowania większej liczby pracowników, delegujemy do jego wykonania dodatkowe osoby, aby przeprowadzka w Krakowie była zrealizowana sprawnie.

Przeprowadzki Kraków cennik

Przeprowadzki w Krakowie mają cennik ustalany indywidualnie, zależnie od zakresu zlecenia, a także konieczności zaangażowania dodatkowych pracowników czy wykorzystania specjalistycznych pojazdów. Klientom oferujemy bezpłatną wycenę usługi, wykonywaną na początku współpracy, po poznaniu niezbędnych szczegółów, obejmujących konkretną przeprowadzkę. Do pracy przystępujemy niezwłocznie po zaakceptowaniu przez klienta przedstawionego kosztorysu oraz uzgodnieniu preferowanego terminu realizacji usługi.

Jako profesjonalna firma przewozowa w Krakowie naszym klientom oferujemy także innowacyjną usługę, czyli pogotowie przeprowadzkowe. To doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy dotychczas wybrana firma nie wywiązała się ze swojego zadania lub gdy musisz szybko przewieźć rzeczy z mieszkania czy biura, w dowolne miejsce w kraju. Proponujemy niemal natychmiastowy termin realizacji, a także konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do współpracy. Wystarczy skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną, aby poznać szczegóły oferty, uzyskać bezpłatną wycenę oraz uzgodnić termin realizacji usługi. Jeśli chcesz skorzystać z pomocy pogotowia przeprowadzkowego – zadzwoń pod numer 690 002 006, aby ustalić warunki współpracy.

Z nami twój dobytek jest bezpieczny, bo stawiamy na jakość!

Facebook