Przeprowadzki Nowy Targ

Naszym klientom oferujemy kompleksowe przeprowadzki w Nowym Targu, obejmujące wyniesienie sprzętu, jego transport oraz wniesienie i ustawienie w miejscu docelowym. Obsługujemy nie tylko osoby prywatne, ale także firmy, instytucje państwowe, archiwa i muzea. Usługi realizujemy samochodami przystosowanymi do transportu ładunków wielkogabarytowych, zapewniającymi bezpieczny przewóz powierzonego nam mienia.

Gladiator to firma przeprowadzkowa Nowy Targ, z wieloletnim doświadczeniem. Oprócz floty samochodów dostawczych dysponujemy ekipą pracowników, którzy pomogą przy wszelkich czynnościach związanych z przeprowadzką. Standardowa usługa obejmuje wsparcie ekipy dwuosobowej, która – zgodnie z zakresem zlecenia – może być powiększona tak, aby przeprowadzka była wykonana sprawnie.

Usługi przeprowadzkowe Nowy Targ

Usługi przeprowadzkowe w Nowym Targu świadczymy w oparciu o szczegółowe uzgodnienia z klientem. Nasi pracownicy – w ustalonym dniu – pojawią się na miejscu, wynosząc przygotowane przedmioty, które następnie zostaną umieszczone w przestrzeni ładunkowej naszego samochodu. Wszystkie elementy wyposażenia odpowiednio zabezpieczamy, dzięki czemu nie ulegną uszkodzeniu podczas transportu.

Po dotarciu na miejsce docelowe nasi pracownicy wniosą sprzęt i wyposażenie do wskazanych pomieszczeń, a także ustawią je – zgodnie z preferencjami klienta. Realizujemy przeprowadzki na terenie całego kraju, zapewniając najwyższy standard jakościowy usługi. Posiadamy także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, obejmujące swym zakresem przewożone mienie klientów.

Przeprowadzki Nowy Targ cennik

Nasze usługi, obejmujące przeprowadzki w Nowym Targu, mają cennik zróżnicowany, zależny od zakresu zlecenia oraz odległości, którą mamy pokonać. Istotne jest również zaangażowanie dodatkowych członków ekipy, a także rodzaj transportowanego sprzętu i wyposażenia. Klientom oferujemy bezpłatną wycenę usług przeprowadzkowych, którą wykonujemy już na początku współpracy, po poznaniu wszystkich szczegółów przyszłego zlecenia.

Zapraszamy do współpracy. Jeśli szukacie sprawdzonego, rzetelnego i odpowiedzialnego partnera, który pomoże wam sprawnie i bezpiecznie się przeprowadzić – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzgodnić zakres usługi, jej termin oraz poznać wstępny kosztorys.

Facebook