Przeprowadzki Olkusz

Gladiator to firma przeprowadzkowa Olkusz z wieloletnim doświadczeniem. Naszym mottem jest łacińska paremia Wergiliusza – experto credo, czyli „wierzcie doświadczonemu”. Jeśli szukasz profesjonalnej usługi w zakresie przeprowadzki, skorzystaj z naszej oferty. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami, chcącymi przenieść dotychczasowe biuro czy magazyn do nowej lokalizacji.

Przeprowadzki w Olkuszu wykonujemy kompleksowo. Usługa obejmuje więc wyniesienie sprzętu z lokalu, jego transport, a następnie wniesienie i ustawienie – zgodnie z uzgodnieniami z klientem. Wsparcie przy przeprowadzkach świadczą nasi pracownicy, którzy pomogą także w odpowiedniej ochronie waszego mienia, aby bezpiecznie zostało przewiezione do miejsca docelowego.

Przeprowadzki Olkusz

Non est viri timere sudorem – ta łacińska sentencja Seneki, tłumaczona jako „mężczyźnie nie przystoi bać się ciężkiej pracy” jest naszym mottem podczas realizacji usług dla klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudnym przedsięwzięciem jest logistyka związana z przeprowadzką, dlatego też zdejmujemy z naszych klientów ten obowiązek, przygotowując cały proces krok po kroku.

Przeprowadzki Olkusz realizowane są po wcześniejszym uzgodnieniu zakresu usługi, a także rodzaju mienia, które ma zostać przetransportowane. Dzięki temu możemy dopasować do rodzaju zlecenia samochód, a także ilość pracowników, zaangażowanych w realizację przeprowadzki. Standardowo każdą usługę realizuje zespół 2 doświadczonych pracowników, jednak w przypadku bardziej wymagających zleceń, zapewniamy większą liczbę obsługi.

Przeprowadzki Olkusz cennik

Przeprowadzki w Olkuszu mają cennik zróżnicowany, zależny przede wszystkim od wspomnianego wcześniej zakresu prac, czy odległości, jaką mamy pokonać. Decydując się na współpracę z nami, już na początku otrzymasz bezpłatną wycenę przeprowadzki. W kalkulację wliczone są następujące elementy: pomoc 2 pracowników Gladiator, zabezpieczenie mebli na czas transportu, zniesienie, przewóz mienia oraz wniesienie i ustawienie wyposażenia, zgodnie z twoimi preferencjami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty „Gladiator”, obejmującej przeprowadzki w Olkuszu i okolicach. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje na temat usługi, a także wstępny jej kosztorys.

Facebook