Przeprowadzki Oświęcim

Myślisz o zmianie mieszkania, a może chcesz opróżnić dom ze zbędnych przedmiotów? Skorzystaj z naszej oferty, obejmującej przeprowadzki w Oświęcimiu. Zajmujemy się kompleksowym przeprowadzaniem nie tylko osób prywatnych, ale także biur, instytucji państwowych, archiwów czy muzeów. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych pracowników, a także taborem samochodów, dostosowanych do bezpiecznego przewozu mebli, sprzętów i innego wyposażenia.

Gladiator to firma przeprowadzkowa Oświęcim, świadcząca usługi kompleksowe. Nie skupiamy się jedynie na przetransportowaniu waszego mienia. Pomagamy w jego zniesieniu, zdejmując z was ten obowiązek. Przygotowane przedmioty umieszczamy w przestrzeni ładunkowej naszych pojazdów, zapewniając bezpieczeństwo nawet podczas najdłuższej drogi.

Przeprowadzki Oświęcim cennik

Realizowane przez nas przeprowadzki Oświęcim mają cennik zróżnicowany. Wartość usługi zawsze kalkulujemy indywidualnie, weryfikując między innymi ilość przedmiotów, które mają zostać przetransportowane, a także odległość, na jaką będą przewożone. Bezpłatna wycena przekazywana jest klientom do akceptacji już podczas pierwszego spotkania czy informacyjnej rozmowy telefonicznej.

W cenę usługi standardowo wliczamy nie tylko sam transport, ale także dwuosobową ekipę naszych pracowników, zniesienie przedmiotów, ich zabezpieczenie, a także wniesienie i ustawienie w miejscu docelowym. Jako nieliczni posiadamy polisę od odpowiedzialności cywilnej, chroniącą majątek, który powierzacie naszej firmie na czas przeprowadzki. Wszystkie usługi rozliczamy w oparciu o faktury VAT.

Zapraszamy do współpracy. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje dotyczące zakresu usługi, a także bezpłatnie ją wycenić. W razie konieczności oferujemy także możliwość powiększenia ekipy transportowej, aby przeprowadzka przebiegła sprawnie i bezpiecznie.

Facebook